Patricia Kazadi for ANSWEAR: Propozycje dla mężczyzn

Barbara R. - 14/11/14

Projektując autorską kolekcję dla ANSWEAR.com, Patricia Kazadi nie zapomniała o mężczyznach. Panowie – znaleźliście już coś dla siebie? Jeśli nie,  gwiazda pokaże Wam na co szczególnie warto zwrócić uwagę. Zobaczcie zdjęcia kampanijnie i filmik, który dla Was przygotowaliśmy.

full_img_344293Na zdjęciu: T-shirt Patricia Kazadi for ANSWEAR

full_img_350695Na zdjęciu: spodnie Patricia Kazadi for ANSWEAR

full_img_344243Na zdjęciu: marynarka Patricia Kazadi for ANSWEAR

full_img_344273Na zdjęciu: czarne i szare spodnie Patricia Kazadi for ANSWEAR

full_img_355844Na zdjęciu: kurtka Patricia Kazadi for ANSWEAR

> zobacz całą kolekcję Patricia Kazadi for ASNWEAR

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear