Patricia Kazadi poleca: rockowe stylizacje

Barbara R. - 30/07/14

Łańcuchy, skóra i metaliczny połysk, czyli Patricia Kazadi i rockowe stylizacje przygotowane specjalnie dla Was!

Tym razem Patricia pokaże pazura i zaprezentuje rzeczy w stylu Glam Rock, które z powodzeniem możecie założyć na wyjście do klubu, na ważne spotkanie czy randkę. Jeśli lubicie taki styl – koniecznie zobaczcie materiał, który przygotowaliśmy wraz z piosenkarką!

> rzeczy w stylu Glam Rock wybrane przez Patricię

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear