Pepe Jeans na wiosnę-lato 2015

Barbara R. - 07/03/15

PEPE JEANS LONDON_02_SS15

Marka Pepe Jeans po raz kolejny zaangażowała do swojej kampanii największą chłopczycę świata mody – Carę Delevinge. Radosna sesja przy fontannie sprawia, że już nie możemy doczekać się lata!

Zobacz najnowszą kampanię Pepe Jeans na wiosnę-lato 2015:

PEPE JEANS LONDON_03_SS15

PEPE JEANS LONDON_04_SS15

PEPE JEANS LONDON_05_SS15

PEPE JEANS LONDON_06_SS15

PEPE JEANS LONDON_07_SS15

PEPE JEANS LONDON_09_SS15

PEPE JEANS LONDON_08_SS15

> zobacz produkty marki Pepe Jeans

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear