Pokaż pazur! Modne motywy zwierzęce

Joanna B. - ANSWEAR.com - 07/10/13

Obudź w sobie dzikie zwierzę! Cętki geparda, prążki tygrysa, paski zebry i nadruki imitujące skórę węża to najmodniejsze wzory sezonu. w tym sezonie znajdziecie duży wybór ubrań i dodatków w zwierzęce wzory – od butów, przez szale i torebki po sukienki, spodnie i topy.

Wiele osób uważa zwierzęce motywy, a szczególnie panterkę, za dość kontrowersyjne i unika ich, obawiając się kiczowatego efektu, jednak fashionistki na całym świecie, jak choćby szefowa francuskiego Vougue’a Emmanuelle Alt, dowodzą, że cętki mogą wyglądać modnie i stylowo.


Nasza rada: ogranicz biżuterię i łącz zwierzęce wzory z czernią oraz neutralnymi kolorami. Unikaj mocnych, neonowych kolorów i zdobień. Postaw na casualowe, rockowe ubrania lub miejską elegancję. Jeśli brakuje Ci śmiałości, aby założyć panterkową sukienkę czy bluzkę, rozpocznij od dodatków: okulary czy torebka w cętki pomogą w oswojeniu trendu i być może zachęcą Cię do dalszych eksperymentów.
więcej produktów ze zwierzęcymi motywami znajdziesz tutaj:  http://answear.com/specjalne/motywy-zwierzece-1212.html

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear