kolorowe portfele secrid

Portfele Secrid – doceń bezpieczeństwo i design

Barbara R. - 25/05/20

Portfele Secrid to elegancja, nowocześność i bezpieczeństwo ukryte w holenderskim designie. Poznaj jakość i estetykę produktów i odkryj nowy sposób przechowywania swoich kart płatniczych!

Portfel, choć praktyczny i niezbędny w codziennym życiu, czasem potrafi być naszą zmorą. Zdarzają się modele zbyt duże, aby zmieścić je w kieszeni lub w mniejszej torebce. Wysypujące się monety i karty, niedopinające zatrzaski i kiepskiej jakości skóra sprawiają, że użytkowanie staje się koszmarem. Na szczęście mamy na to radę – gwarantujemy Ci, że tę holenderską markę produkującą wysokiej jakości portfele pokochasz od razu. Secrid to nie tylko doskonałość w każdym calu, ale także bezpieczeństwo Twoich kart i pieniędzy. Zobacz portfele, które diametralnie zmienią Twoje życie!

Historia marki Secrid

Zanim w 2009 r. powstała marka Secrid, jej założyciele nabierali doświadczenia w agencji designu, która w latach 90. wprowadzała zmiany do klasycznych portfeli w związku z pojawieniem się płatności elektronicznych i kart kredytowych. Doświadczenie oraz współpraca z takimi gigantami, jak ING czy Quooker pozwoliła stworzyć nowy portfelowy brand.

Jak powstają portfele Secrid?

Produkcja portfeli odbywa się w Holandii w wyspecjalizowanych manufakturach.  Z marką współpracuje około 50 podwykonawców, którzy tworzą skórzane i aluminiowe elementy. Na zakończenie, każdy portfel otrzymuje swój unikatowy numer potwierdzający jego oryginalność.

Co wyróżnia portfele Secrid?

Trzeba przyznać, że portfele Secrid charakteryzują się minimalistycznym designem i użytecznością. Każdy element jest tu przemyślany i wykonany z najwyższą precyzją. Dodatkowo, modele zostały wzbogacone w rewolucyjny system Cartprotector, który umożliwia natychmiastowe wysunięcie karty płatniczej, chroni ją przed złamaniem, a także zabezpiecza przed niepożądanymi tran sakcjami bezdotykowymi.

Jak czyścić białe buty?  >>>

Modne buty na wiosnę 2020 – najważniejsze trendy, które musisz znać >>>

5 elementów, które sprawią, że poczujesz ducha streetwearu >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear