Kolekcja Wild Nature – propozycje stylistów

Anna Szwec - 14/03/18

Sprawdźcie, jakie stylizacje stworzył team Answear.com wykorzystując ubrania z najnowszej kolekcji Wild Nature!

Kolekcja Wild Nature to odpowiedź na królujący w tym sezonie trend Western, nawiązujący do klimatu Dzikiego Zachodu. To również ukłon w stronę dzikiej natury każdej z nas  – klasyczne motywy w nowoczesnym, kobiecym wydaniu, które pomogą Ci odkryć swoją dziką stronę osobowości. 

Zobacz propozycje naszych stylistów i zainspiruj się do stworzenia własnych stylizacji w duchu Wild Nature!

Kombinezon, 149,90zł

Koszula, 129,90zł, Kurtka, 229,90zł

Kurtka, 229,90zł, Sukienka, 169,90zł

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Wild Nature – nowa kolekcja marki Answear>>

Trend Western – 6 elementów stylu współczesnej kowbojki>>

Encyklopedia marek: Happy Socks>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear