Postaw na kolor z tabletem Galaxy Tab S

Barbara R. - 28/07/14

01_SM-T800_Combination3_white_Standard_Online_LŚwiat niezwykle bogatych kolorów leży w Twoich rękach. A właściwie NA Twoich rękach. Wystarczy, że sięgniesz po ciekawie zaprojektowany tablet SAMSUNG Galaxy Tab S, by cieszyć się nie tylko realistycznymi kolorami, ale także innymi fascynującymi funkcjami!

Co wyróżnia ten właśnie model spośród licznych modeli dostępnych na rynku? Przede wszystkim zwykłe ekrany LCD odwzorowują kolory na poziomie 73% – w ekranie Super AMOLED współczynnik ten wynosi aż 94%1, co pozwala cieszyć się filmami, obrazami i innymi multimediami w zachwycających kolorach. Dodatkowo niezwykle jasny obraz o zachwycającej ostrości i żywych barwach zapewnia kontrast stukrotnie większy niż w standardowych ekranach. Przy takich parametrach nie umknie Ci żaden szczegół kiedy w domowym zaciszu będziesz wybierać produkty w sklepie internetowym!

Samsung Galaxy Tab S

Do tabletów została stworzona linia etui, które pomogą ustawić tablet w wygodnej i stabilnej pozycji: do pisania, surfowania, czy oglądania. Dostępne w wielu kolorach.

Ponadto tablet GALAXY Tab S cechuje efektowny design. Wykonany z materiałów lżejszych od metalu, z perforowanymi wzorami, wygląda niezwykle stylowo. Łączy więc elegancję i wygodę. Bez problemu mieści się też w torebce. Dzięki wbudowanemu czytnikowi linii papilarnych jednym muśnięciem palca można odblokować lub zablokować tablet i zabezpieczyć pliki przed niepowołanymi osobami.

Samsung Galaxy Tab S

Dzięki trybowi wielu okien otrzymujesz również możliwość wykonywania kilku zadań jednocześnie. Możesz więc przeglądać najnowsze trendy, robić zakupy online i jednocześnie wykonywać zadania zlecone przez szefa! Z kolei po skonfigurowaniu oprogramowania SideSync 3.0 w smartfonie i urządzeniu GALAXY Tab S możesz wyświetlać ekran swojego telefonu na tablecie, a nawet nawiązywać połączenia i wysyłać wiadomości. Jednym słowem – dla każdego coś dobrego!

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear