Postaw na minimalizm z CLICK FASHION

Click-Fashion-sukienka-granatowa

Minimalistyczne kroje sprawdzą się w bardzo wielu sytuacjach – począwszy od wigilijnej kolacji, na oficjalnych spotkaniach kończąc. Specjalna kolekcja Click Fashion wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom klientek marki, które oprócz stylizacji casualowych, potrzebują rzeczy bardziej eleganckich lecz jednocześnie subtelnych i z założenia prostych.

W najnowszej ofercie marki dominują basicowe propozycje – są to przede wszystkim klasyczne kroje i kolory, które będziemy w stanie zestawić z wieloma innymi produktami, znajdującymi się już w naszej szafie.

Często jest tak, że garderoba, którą nieustannie powiększamy pęka w szwach lecz przy kolejnym wyjściu znów załamujemy ręce stwierdzając, że nie mamy się w co ubrać. Radą na zmniejszenie ilości tego typu sytuacji jest zaopatrzenie się w rzeczy, które będą pasować do większości naszych ubrań i będą przy tym raczej bazą całej stylizacji niż elementem przykuwającym naszą uwagę. Click Fashion oferuje nam właśnie takie produkty.

Ich propozycje to przede wszystkim białe, eleganckie koszule, proste w swoim fasonie sukienki, ołówkowe spódnice oraz produkty mocno inspirowane garderobą męską. Tego typu przekrój zapewnia nam dopasowanie basicowych produktów do naszego charakteru i stylu ubierania. Paleta, którą oferuje nam Click Fashion opiera się na bielach, szarościach oraz granatach. To te kolory królują w oficjalnym dress codzie, a także są oprawą dla naturalnego piękna drzemiącego w każdej z nas.

Zobacz minimalistyczne propozycje od Click Fashion i zaopatrz się w produkty, które przydadzą Ci się w komponowaniu własnych, unikatowych zestawów.

Click Fashion basicowy

basic Click Fashion

sukienka-CF

Click Fashion Bazy

Click Fashion Basic

Click-Fashion-kolekcja-basic

> zobacz produkty marki Click Fashion