Postaw na minimalizm z CLICK FASHION

Barbara R. - 23/12/15

Click-Fashion-sukienka-granatowa

Minimalistyczne kroje sprawdzą się w bardzo wielu sytuacjach – począwszy od wigilijnej kolacji, na oficjalnych spotkaniach kończąc. Specjalna kolekcja Click Fashion wychodzi więc naprzeciw oczekiwaniom klientek marki, które oprócz stylizacji casualowych, potrzebują rzeczy bardziej eleganckich lecz jednocześnie subtelnych i z założenia prostych.

W najnowszej ofercie marki dominują basicowe propozycje – są to przede wszystkim klasyczne kroje i kolory, które będziemy w stanie zestawić z wieloma innymi produktami, znajdującymi się już w naszej szafie.

Często jest tak, że garderoba, którą nieustannie powiększamy pęka w szwach lecz przy kolejnym wyjściu znów załamujemy ręce stwierdzając, że nie mamy się w co ubrać. Radą na zmniejszenie ilości tego typu sytuacji jest zaopatrzenie się w rzeczy, które będą pasować do większości naszych ubrań i będą przy tym raczej bazą całej stylizacji niż elementem przykuwającym naszą uwagę. Click Fashion oferuje nam właśnie takie produkty.

Ich propozycje to przede wszystkim białe, eleganckie koszule, proste w swoim fasonie sukienki, ołówkowe spódnice oraz produkty mocno inspirowane garderobą męską. Tego typu przekrój zapewnia nam dopasowanie basicowych produktów do naszego charakteru i stylu ubierania. Paleta, którą oferuje nam Click Fashion opiera się na bielach, szarościach oraz granatach. To te kolory królują w oficjalnym dress codzie, a także są oprawą dla naturalnego piękna drzemiącego w każdej z nas.

Zobacz minimalistyczne propozycje od Click Fashion i zaopatrz się w produkty, które przydadzą Ci się w komponowaniu własnych, unikatowych zestawów.

Click Fashion basicowy

basic Click Fashion

sukienka-CF

Click Fashion Bazy

Click Fashion Basic

Click-Fashion-kolekcja-basic

> zobacz produkty marki Click Fashion

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear