POWROTY ANNY: STYLIZACJE DO PRACY, SZKOŁY I NA UCZELNIĘ

Barbara R. - 07/09/15

ANNA

Niestety wakacje kiedyś się kończą! A wraz z nimi rezygnujemy z letnich stylizacji, które zastępują dłuższe spodnie i wszelkiego rodzaju okrycia wierzchnie.

W związku z tym Anna z bloga http://annaaaanna.blogspot.com przygotowała zestawy na pierwszy dzień po wakacjach. Może to być pierwszy dzień w pracy czy na uczelni, ale skomponowane przez nią outfity, odpowiednie będą również na egzaminy oraz spotkania biznesowe.

Styl prezentowany przez Annę na swoim blogu, przeważnie zakrawa o elegancję połączoną z dziewczęcym wdziękiem. Blogerka stawia na klasyczne elementy ubioru, często tworząc proste zestawy, które jednak wyróżniają się wyczuciem smaku i perfekcjonistycznym podejściem do kreowania stylizacji. Pięć przygotowanych przez nią zestawów powinno więc zadowolić miłośniczki tego typu stylizacji.

Podobny styl ubierania, jak ten prezentowany przez Annę, mogliśmy podglądać w takich serialach jak choćby „Prawo Agaty”, w którym bohaterki obowiązywał dress code. Zestawy proponowane na blogu są więc odpowiednie dla kobiet, pracujących na stanowiskach, w których wymaga się od nich perfekcyjnego wyglądu.

W innym poście blogerka prezentuje stylizację z białym, eleganckim topem, czarnymi spodniami oraz szpilkami, przełamaną dżinsową kataną, która dodaje całości odrobinę nonszalanckiego luzu.

Która stylizacja najbardziej przypadła Wam do gustu?

Annnaaaanna blog> więcej zdjęć i linki do produktów na blogu Anny

ZESTAW-1> więcej zdjęć na blogu annaaaanna.blogspot.com 

zestaw-2> więcej zdjęć na blogu annaaaanna.blogspot.com 

zestaw-3> więcej zdjęć na blogu annaaaanna.blogspot.com 

Bez-nazwy-4> więcej zdjęć na blogu annaaaanna.blogspot.com 

zestaw-5> więcej zdjęć na blogu annaaaanna.blogspot.com 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear