Program 2GETHER = BETTER! Dziel się, polecaj, inspiruj

Justyna M.
|
27 kwietnia 2023
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

Lubisz Answear? Poleć nas bliskim – wszystkim osobom, przed którymi chcesz otworzyć drzwi do świata lifespiracji i modowych okazji. Dzięki programowi 2GETHER = BETTER Ty i Twoi Znajomi dostaną 25% zniżki na nowości. 

Rekomendując Answear Znajomym możecie liczyć na atrakcyjne promocje. Bliskie Ci osoby dostaną 25% zniżki na pierwsze zamówienie, a kiedy tylko zrobią zakupy, Ty otrzymasz kolejne 25% rabatu*.

Jak to działa?

Zasady programu 2GETHER = BETTER są proste:

Na swoim koncie klienta w zakładce 2GETHER = BETTER znajdziesz unikalny link. Skopiuj go i wyślij osobie, której chcesz nas polecić.

Poprzez link Twój Znajomy może założyć konto w answear.com – po jego aktywacji otrzyma e-mailem zniżkę 25% na pierwsze zakupy (dotyczy produktów nieprzecenionych). 

Gdy tylko Twój Znajomy dokona pierwszego zamówienia i wykorzysta kod, prezent trafi również do Ciebie! Doceniamy to, że polecasz nasz sklep, dlatego otrzymasz 25% rabatu na produkty nieprzecenione.

Na wykorzystanie kodów zarówno Ty, jak i Twój Znajomy macie 30 dni.


Poleć nas Znajomym

Twój unikatowy link jest wielokrotnego użytku, dlatego do naszego programu poleceń możesz włączyć każdego: przyjaciół, rodzinę, koleżanki czy kolegów z pracy.  Z każdym skutecznym poleceniem będzie czekał na Ciebie kolejny rabat 25% na nowości. 

  *Kod rabatowy jest jednorazowy, obejmuje cały nieprzeceniony asortyment sklepu answear i jest ważny przez 30 dni od jego otrzymania. Kod rabatowy przysługuje klientom, którzy posiadają konto zarejestrowane w sklepie. Rabat nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. Przed przystąpieniem do akcji, zapoznaj się z regulaminem akcji.