Propozycje Medicine na jesień 2015

Barbara R. - 14/08/15

Medicine-kolekcja-jesień-2015

Chociaż za oknem pogoda dopisuje, marki odzieżowe już zasypują nas propozycjami na chłodniejsze, jesienne dni. Również marka Medicine zaprezentowała zdjęcia do nowej kampanii na jesień/zimę 2015.

W nadchodzącym sezonie Medicine kontynuuje podział na trzy linie stylistyczne. Taka kategoryzacja zdecydowanie ułatwia klientom znalezienie produktów, wpisujących się w ich klimat. Marka w swoim asortymencie ma bowiem ubrania zarówno dla osób ceniących styl boho, wielbicieli angielskiej klasyki, jak i tropicieli modowych nowinek. Jest w czym wybierać!

Pierwsza propozycja – linia casual odwołuje się do aktualnie najpopularniejszego trendu – artystycznych klimatów lat 70. i nosi sugestywną nazwę Bohemian. Po sezonach zdominowanych przez granaty i szarości, najbardziej klasyczny z kolorów – czarny, wraca do łask. Innymi elementami na które warto zwrócić uwagę są zamsze, miękkie swetry oraz frędzle, które subtelnie podkreślają hipisowski charakter.

Po stronie męskiej kolekcja Bohemian ma mocno rockowe zacięcie. Duża część t-shirtów posiada ciekawe, mocne sprania. Pojawią się nadruki inspirowane tatuażami, a także nawiązujące do lat 70. Kolorystyka jest stonowana, oparta na szarościach, błękitach, granatach i khaki. Widać też triumfalny powrót nieśmiertelnej czerni.

Jeśli chodzi o akcesoria, must have’em są filcowe kapelusze: z dużym, miękkim rondem oraz typu fedora.

Kolejna linia, smart casual – Heritage, inspirowana nonszalancką angielską elegancją i pełna jest „klasyków” stylu casual w modnych odsłonach.

Trzecia linia – Work in Progress (linia smart), zawiera najaktualniejsze trendowo propozycje dla młodych profesjonalistów, których nie obowiązuje sztywny biurowy dress code. Zarówno w kolekcji damskiej, jak i męskiej bardzo ważnym motywem jest tenis, który będzie absolutnym must have’emKolekcję uzupełnia szeroka gama koszul, wśród których na szczególną uwagę zasługują te zadrukowane mikroprintami.

Ostatnim elementem sezonu AW15 jest kolekcja specjalna Mythology. Linia nadruków autorstwa Olgi Mulicy, eksplorująca temat antycznej mitologii, łącznie z jej bardziej mrocznymi i kontrowersyjnymi motywami.

Jesienno-zimowej kolekcji Medicine towarzyszy kampania reklamowa ze zdjęciami Bartka Wieczorka, który rozpoczął swoją karierę jako stylista, a w 2007 roku wspólnie z Zuzą Krajewską założył duet fotograficzny. Pracowali razem przez 7 lat, tworząc kontrowersyjne i innowacyjne edytoriale oraz reklamy dla klientów polskich i międzynarodowych. Od 2014 roku pracuje indywidualnie. Często podkreśla, że istotnym elementem w fotografii jest pomysł, umysł fotografa, a nie jego kamera.

Kampania Medicine na jesień/zimę 2015:

Medicine-jesień

Medicine-kolekcja-na-jesień-2015

Medicine-jesień-15

Medicine-2015

Medicine-prefall-2015

kolekcja-Medicine-2015

kampania-Medicine-2015-jesień

Medicine-na--jesień-kampania-2015

Fotograf: Bartek Wieczorek/LAF AM
Stylizacje: Paweł Kędzierski i Marta Grzeszczuk/ MEDICINE
makijaż: Sylwia Rakowska /Van Dorsen Talents
fryzury: Michał Bielecki/Warsaw Creatives
scenografia: Maria Strulak
modelka: Julia/Gagamodels
modele: Anatol/Panda Models, Maciej/Rebel Models
Video: Jan Wąż/ LAF AM
Team MEDICINE: Karolina Tomczyk, Karolina Stawska, Ewelina Bajołek
Produkcja: LAF AM

> zobacz nową kolekcję Medicine

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear