Przegląd prasy: czerwcowe „Elle”

Barbara R. - 05/06/14

molek

W czerwcowym wydaniu magazynu „Elle” bardzo kolorowo. Redaktorzy pisma stawiają przede wszystkim na mocne, odważne kolory oraz sztywne tkaniny.

pras1

Na zdjęciu: sukienka z nowej kolekcji Simple

prasróż

Na zdjęciu: sukienka Click Fashion, sukienka Simple, sukienka Broadway, sukienka Simple, sukienka Vila

„Różowa pantera” – tak w letnim sezonie styliści widzą modną kobietę. Pokazuje ona swoje drapieżne oblicze, nie będąc przy tym wyzywająca, lecz odważna i nowoczesna. Kolor różowy dominuje w odcieniu dzikiej róży, maliny czy amarantu. Okres wesel, koktajlowych przyjęć i pikników już się zaczął. Sukienki w kolorze różowym wydają się więc być bardzo ciekawą propozycją. Redaktorzy magazynu „Elle”  oprócz sukienek od światowej sławy projektantów polecają m.in. tę z kolekcji Simple, dostępną na ANSWEAR.com.

prasowka2

Na zdjęciu: płaszcz Simple

full_img_290070

Na zdjęciu: kurtka Simple, kurtka Broadway, kurtka Simple, koszula Medicine

Zarówno w „Elle”, jak w innych magazynach modowych lansowany jest wielki powrót niebieskiego. „Szafir, indygo, kobalt i błękit nosimy od stóp do głów lub zestawiamy ze szlachetną bielą” – radzą redaktorzy czasopisma.  Na chłodniejszy dzień idealnie sprawdzi się płaszcz w chabrowym kolorze. Z kolei na te ciepłe, czerwcowe wieczory lepiej założyć lekkie kurtki albo transparentne koszule.

prasowka 3

 Na zdjęciu: baleriny Gino Rossi

prasówka 4

 Na zdjęciu: sandały Pepe Jeans

W nowym numerze magazynu pojawiły się też propozycje casualowych zestawów dla kobiet kierowców, w których główną rolę grają komfortowe buty. W upalne dni pora zdjąć ciężkie obuwie i zamienić je na lekkie sandały i baleriny. Te w ciekawe, zwierzęce, bądź geometryczne wzory podkreślą niejedną casualową stylizację.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear