Przegląd prasy: czerwcowe „Glamour”

Barbara R. - 25/06/14

glamour

Czerwcowe „Glamour” przygotowuje kobiety na lato. W środku znaleźć można dużo porad dotyczących opalania, wyboru odpowiedniego stroju kąpielowego czy też ubrań na plażę. My wyłuskaliśmy te, które sprawdzą się zarówno w mieście jak i nad wodą.

femiszorty1

Na zdjęciu: szorty Femi Pleasure

full_img_170646

Na zdjęciu: szorty – Broadway, Vero Moda, Medicine, Femi Pleasure, Broadway

Kotwice, muszle, syreny i marynarskie pasy – to według stylistów „Glamour” wiodące trendy sezonu. Można je znaleźć praktycznie na każdej części ubioru – od szortów takich jak Femi Pleasure po bluzy, stroje kąpielowe czy czapki. Chcesz wyglądać jak dziarski marynarz czy może romantyczna syrena – wybór należy do Ciebie! Do granatów i bieli warto dobrać mocny akcent w postaci dodatków, i z piaszczystej plaży śmiało przenieść się do klubu!

simplebuty

 Na zdjęciu: sandały na obcasie Simple

full_img_284897

Na zdjęciu: sandały na obcasieHilfiger Denim, Igl&Co, Vagabond, Mango, Gabor

Czerń i biel w lecie? Dlaczego nie! Szczególnie jeśli chodzi o sandały na obcasie. Dla fanek klasyki i prostoty najlepsze będą czarne modele, optycznie wyszczuplające nogę. Z kolei białe sandały to wakacyjny Must Have prawdziwych fashionistek. Nie przemawia do Ciebie ani jedna ani druga opcja? Postaw na czarno-biały miks, np. jak w szpilkach Simple i wybierz buty właśnie w takim połączeniu kolorystycznym.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear