Przegląd prasy: wakacyjny „In Style”

Barbara R. - 17/06/14

instylediaz

Wakacyjny numer „In Style” na lipiec/sierpień proponuje swoim czytelnikom odrobinę wakacyjnego szaleństwa, połączonego z niezawodną klasyką. Jakie trendy będą dominować w nadchodzących miesiącach?

sportowebuty in style

 Na zdjęciu: buty sportowe Nike,

Redaktorzy magazynu przede wszystkim stawiają na wygodne buty. W swoich zestawach łączą je zarówno ze swobodnymi, luźnymi stylizacjami jak i eleganckimi sukienkami. Ten drugi tren jest szczególnie widoczny na warszawskich salonach, więc gwiazdy dobierają np. sportowy model Air Max Lunar90 C.3 do szykownych garniturów, tak jak Ada Fijał.

full_img_291315

Na zdjęciu: spódnica Simple

W magazynie pojawiły się również pastelowe błękity, zarówno jako kolor wytartych jeansów, lakierów do paznokci, dodatków czy zwiewnych sukienek i spódnic. Magazyn wyszczególnił tzw. kolor wody, który idealnie odzwierciedla jedwabna spódnica marki Simple. Te odcień niebieskiego redaktorzy magazynu oceniają jako kolor lata.

femiplesleg

 Na zdjęciu: legginsy Femi Pleasure

Ze stron nowego numeru magazynu możemy odczytać zaproszenie do miejskiej dżungli, w której każdy z nas codziennie egzystuje. Lato to najlepsza pora, żeby szaleć – szczególnie stylizacyjnie. Printy w palmy, kwiaty, kłącza czy egzotyczne motywy – mile widziane!

mannixo

 Na zdjęciu: koszula Mango, zegarek Nixon

Na koniec redaktorzy podsuwają swoim czytelnikom trochę klasyki, czyli propozycje stylizacji z białą koszulą, tak by ta z pozoru nudna część garderoby stała się naprawdę ciekawą podstawą całego zestawu. Dobrze prezentować się może właśnie ze złotym zegarkiem, np. marki Nixon. Ciekawie opakowana prostota zawsze świetnie wygląda!

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear