PRZEZ RÓŻOWE OKULARY

Barbara R. - 28/03/15

pinkgtl

Wiosną spójrz na swoje stylizacje przez różowe okulary. Tym bardziej, że róż rządzi w tym sezonie! Wystarczy płaszcz w tym kolorze, by stylizacja składająca się z małej czarnej, spod której efektownie wystaje biała koszula, nabrała charakteru. Rockowe dodatki i kocie okulary podkreślą oryginalny look.

Get The Look:

> płaszcz Only

> okulary Moschino

> torebka Gino Rossi

> sukienka Mango

> naszyjnik Mango

> koszula Mango

> mokasyny Gino Rossi

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear