falling in autumn 2018

Przygotuj się na jesień! Nowa kolekcja Answear – Falling in Autumn!

Justyna M. - 26/07/18

Choć lato jeszcze trwa, już powoli szykujemy się do jesiennego sezonu. Zobacz najnowszą kolekcję Answear – Falling in the Autumn i poczuj klimat złotej pięknej jesieni!

Być może niektórych zasmuci ta wiadomość, jednak już czas powoli obserwować jesienne trendy i szukać ubrań i dodatków na nowy nadchodzący sezon. Nie możesz przecież dać się zaskoczyć jesieni! Na pomoc przychodzi Ci najnowsza kolekcja Answear. Falling in Autumn nawiązuje do złocistych promieni słońca, jesiennego krajobrazu i nostalgii za odchodzącym latem. Kolekcja marki własnej to przede wszystkim niesamowita i intensywna mieszanka jesiennych barw, które w tym sezonie są modne. Znajdziesz tu odcienie czerwieni, burgundu, żółtego, oranżu i ciemnej zieleni przeplatane jaśniejszymi akcentami. Falling in Autumn stawia na ultramodne fasony: szerokie spodnie, kopertowe bluzki i sukienki, zwiewne spódnice i golfy. Całość uzupełniają proste płaszcze i kapelusze, idealne na nieco chłodniejsze dni. To jak, jesteś gotowa na jesień?

Kolekcja Falling in Autumn już dostępna na answear.com >>>

Zobacz sesję zdjęciową kolekcji i zatrać się w jesiennych klimatach:

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jak stworzyć wakacyjny look nie tylko na plażę? >>>

Jak dbać o ubrania, by cieszyć się nimi jak najdłużej? >>>

8 zasad stylowej paryżanki >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear