Radzka radzi – książka pierwszej polskiej wideoblogerki modowej!

Joanna B. - ANSWEAR.com - 19/11/14

RADZKA_FB_podst
13 listopada odbyła się wielka premiera książki pierwszej polskiej vlogerki modowej – Magdaleny Kanoniak! Z dumą informujemy, że ANSWEAR.com jest głównym, strategicznym partnerem tego wydania.

Wszystko zaczęło się w 2011 roku, kiedy jako Radzka założyła swój kanał modowy. Obecnie vlog jest najpopularniejszy w swojej tematyce – do tej pory wyświetlono go blisko 6 milionów razy, a miesięcznie oglądają ją dziesiątki tysięcy stałych widzów!
Na swoim kanale Radzka opowiada o modzie, pokazuje codzienne stylizacje oraz przygotowuje poradniki sylwetkowe. Ma entuzjastyczne podejście do mody, poza vlogiem doradza klientom indywidualnym, uczestniczy w eventach modowych i prowadzi szkolenia z zakresu wizerunku dla firm z branży modowej i nie tylko.

oklad
W swoim pierwszym poradniku pisze o modzie, jako jednej z najbardziej ulotnych dziedzin kultury. Pokazuje, jak duży wpływ ma na to, jak się czujemy we własnej skórze i co osiągamy dzięki swojemu wizerunkowi. Ktoś, kto wie, że świetnie wygląda, jest pewny siebie i bardziej zmotywowany. Ubrania to nie tylko powierzchowność – to potężna energia, którą można w pełni wykorzystać!

Co znajduje się w książce?
Złota 13-tka – must-have każdej kobiecej szafy.
Krótka historia mody XX wieku – kanony stylu minionych dekad.
Zasady doboru kolorów i ubrań do sylwetki – prawidłowa ocena swoich cech wizualnych.
Prawdy i mity modowe –fałszywe poglądy na temat stylu, które warto raz na zawsze odrzucić.
Żelazne zasady stylu — dress code na każdą okazję.
Materiały i tkaniny – ich właściwości i zalety produktów najwyższej jakości.
Zakupy online – wszystko, co trzeba wiedzieć, by były udane.

Książka jest do nabycia w ANSWEAR.com >>

Każdy egzemplarz pakujemy w eleganckie pudełko i dodajemy do niego balsam-olejek do demakijażu z limitowanej kolekcji Tołpa by Mariusz Przybylski oraz czekoladki Chocolissimo. To idealny pomysł na prezent! :)

radz

 

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear