READ MY TOP: T-SHIRTY I TOPY Z NAPISAMI

Barbara R. - 30/07/15

Mango 49.00> Mango

Wyraź siebie – swój stan umysłu, emocje, pragnienia, poglądu! Pomóc w tym może top z odpowiednim napisem. Koszulki z ciekawymi, często zabawnymi, a nawet zaczepnymi nadrukami nie tylko poprawiają humor przez cały dzień, ale także przyciągają wzrok. Oryginalne hasła mogą pomóc Ci w niejednej sytuacji towarzyskiej!

Propozycje prosto z ANSWEAR.com oraz garść inspiracji pomogą Wam wybrać odpowiednie hasło i wakacyjny top!

Topy z nadrukami chętnie noszono w latach 70. Wtedy zakładali je zarówno zwariowani hipisi, fascynaci rocka, jak i gospodynie domowe. Wracająca w tym sezonie moda na styl panujący w latach 70., sprawiła, że tego typu topy są jeszcze chętniej noszone. Fanami dużych nadruków i napisów są także wielbiciele mody streetowej oraz Azjatki, często wybierające modele z wielkim, rzucającym się w oczy logo.

Takie topy są również świetnym pomysłem na prezent. Obdarowując bliską Ci osobę, możesz jednocześnie przekazać jej specjalną wiadomość w postaci napisu na koszulce. To również świetny patent na poznawanie nowych znajomych, bowiem topy z nadrukami często zachęcają do podjęcia rozmowy z nieznajomymi.

Topy i tshirty z napisami

lata 70.

crop topu z napisami

page

Mango 49,90> Mango

Silvian Heach 79.90> Silvian Heach

Silvian Heach 79,90> Silvian Heach

Medicine 59.90

> Patryk Mogilnicki dla Medicine

>Patryk Mogilnicki dla Medicine

Endo 39.90> Endo

Broadway 27.90> Broadway

Medicine 49,90> Medicine

Maison Scotch 119.90> Maison Scotch

> Maison Scotch

Lee 79.90> Lee

Tommy Hilfiger 99.90> Tommy Hilfiger

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear