Rebel Fashion Style czyli Buntownik z wyboru

Barbara R. - 10/04/15

1

Na blogu rebelfashionstyle.blogspot.com Konrad buntuje się przeciwko modowym ograniczeniom, narzuconym przez polskie ulice. W swoich stylizacjach stara się nie tylko pokazać jak może ubierać się współczesny mężczyzna, ale także próbuje obalić niektóre modowe stereotypy.

Dwie zaprezentowane przez Konrada stylizacje są luźną zabawą stylem streetwearowym. W obydwu główną rolę grają produkty z kolekcji Mango Man, dostępnej na naszej stronie.

W pierwszej stylizacji bloger łączy luźny, niewymuszony styl miejski z eleganckimi dodatkami. Zestawia więc miękki sweter z granatowymi kantówkami z kolekcji Mango Man. Całość przełamuje skórzaną ramoneską oraz sportowymi butami. Taka stylizacja świetnie sprawdza się zarówno w pracy, jak i przy okazji wyjścia ze znajomymi.

W kolejnej stylizacji zaprezentowanej na rebelfashionstyle.blogspot.com, bloger stawia na ciemne kolory, a jedynym kontrastowym elementem są w tym przypadku białe, sportowe buty marki Adidas Originals, które również możecie znaleźć w naszej ofercie. Konrad w tym przypadku stara się wprowadzić na polskie ulice popularny na zachodzie trend, mianowicie męską kopertówkę. W swoim poście stara się udowodnić, że jest to bardzo ciekawe urozmaicenie garderoby mężczyzny. Zgadzacie się z tym twierdzeniem?

STYLIZACJA I

mangomanpack

rblst>więcej zdjęć na blogu: rebelfashionstyle.blogspot.com

STYLIZACJA II

rbllks> więcej zdjęć na blogu: www.rebelfashionstyle.blogspot.com

> zobacz więcej produktów marki Mango Man

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear