REBEL LOOK: BIAŁE BUTY NA SPORTOWO I ELEGANCKO

Barbara R. - 27/06/14

bielerebellook

Rebel Look na swoim blogu udowadnia, że białe buty świetnie wyglądają nie tylko w sportowej wersji, ale także w bardziej eleganckiej.

rebellook_bezale_vans (10)

Blogerka będąca fanką surowych stylizacji w minimalistycznym stylu, dobrała białe, sportowe tenisówki Vansa do  casualowego outfitu w odcieniach szarości. Całość dodatkowo okrasiła czarnymi elementami. W drugiej stylizacji postawiła na dokładnie ten sam schemat kolorystyczny, tyle że streetowe buty zamieniła na eleganckie szpilki Blink, które dodały stylizacji bardziej wyrafinowanego wyglądu.

5

Białe buty są  bardzo fajną alternatywą na lato. Nie przytłaczają stopy tak jak to robi kolor czarny, wydają się lżejsze i bardziej subtelne. Ponadto biały świetnie wygląda do wakacyjnej opalenizny i ładnie podkreśla muśnięte słońcem nogi. W te wakacje biel zdecydowanie rządzi!

> zobacz białe buty na ANSWEAR.com

> więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear