Rebel Look i jej nietuzinkowy styl

Barbara R. - 13/05/14

10150807_741747779198704_4251161741543847069_n ANSWEAR.com wspiera indywidualności. Do takich zdecydowanie należy Rebel Look, której blog jak sama nazwa wskazuje zdecydowanie wyróżnia się swoim buntowniczym charakterem. Publikowane na nim posty cechują się nie tylko wysokiej jakości zdjęciami, utrzymanymi w surowym, mrocznym klimacie, ale także ciekawą treścią.

rebellook_mango_nike_answear_mrgugu_blessus_apart (2)

 Rebel Look w trampkach z kolekcji Nike

Stylizacje prezentowane przez Magdę Samborską to mieszanka punkrocka i surowości. Pokazują jej ciekawe podejście do tematu minimalizmu w modzie, ale także odznaczają się pewnego rodzaju tajemniczym ascetyzmem. I nie chodzi tu wcale o prostotę stylizacji, choć i takie w jej wydaniu się zdarzają, lecz raczej o umiejętne granie niewielką gamą kolorów.

DSC_1051aaa

  Na zdjęciu: sweter Mango, spodnie Mango, klapki Pepe Jeans

Na blogu znajdziemy, więc odważne zestawy, często w odcieniach szarości, czerni i bieli, w których jego autorka śmiało miksuje ze sobą rzeczy z sieciówki, z tymi od projektantów. W stylizacjach Rebel Look widać fascynację geometrycznymi formami, ciekawymi printami, a także odważne łączenie stylu sportowego z eleganckim.

Rebellook_Tassious_My_signature_Nike_Answear_Misstery_Lapremiere (2)

 Na zdjęciu: buty Nike Air Pegasus 83

> Więcej stylizacji Rebel Look znajdziecie na jej blogu!

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear