Rebel Look stawia na dodatki

Barbara R. - 21/11/14

rblk_medicine (4a)

Rebel Look w swoich ostatnich stylizacjach udowadnia, że dodatki są w stanie „stworzyć” całą stylizację. Wystarczą odpowiednie buty, torebka czy kolczyki, by prosty look nabrał charakteru.

rblk_lee_vagabond_apart (6a)Na zdjęciu: buty – Vagabond (Anna), spodnie – Lee (Skyler), kurtka – Mango

rblk_lee_vagabond_apart (7)Więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Blogerka zafascynowana latami 70, stworzyła typową dla tego okresu stylizację buntowniczki. Golf, skórzana zamszowa kurta oraz jeansy z podniesionym stanem zostały okraszone takimi dodatkami jak efektowne skórzane kozaki Vagabond, które świetnie podkreśliły smukłe nogi Magdy. Wisienką na torcie okazały się być charakterystyczne dla lat 70 i 80 duże kolczyki w kształcie kół.

rblk_medicine (5)_edytowany-1Na zdjęciu: sweter Medicine, kurtka Medicine, spodnie Medicine, torba Medicine, buty Vagabond

rblk_medicinkeWięcej zdjęć na blogu Rebel Look

Kolejna stylizacja, właściwie stonowana, a jednak przyciągająca uwagę. Główne role grają tutaj pikowana kurtka oraz rzucająca się w oczy torebka z frędzlami marki Medicine. Do tego proste spodnie i botki, ulubionej ostatnimi czasy firmy obuwniczej Rebel Look, marki Vagabond.

Jak widać minimalistyczny outfit i charakterystyczne, mocne akcenty w postaci akcesoriów sprawdzają się bardzo dobrze!

> zobacz botki marki Vagabond

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear