Rebel Look w dwóch odsłonach

Barbara R. - 29/07/14

rebellglowne

Magda aka Rebel Look zaprezentowała ostatnio dwie stylizacje, charakterystyczne dla swojego indywidualnego stylu aczkolwiek w dość różniące się od siebie.

rl3

W pierwszej z nich niczym Szara Eminencja blogerka pokazuje rzeczy, które powinny być podstawą w każdej szafie. Są to szara bluza i czarne rurki, które tym razem grają główne role w całym outficie. Szara, lekko oversizowa bluza z kolekcji Cheap Monday świetnie sprawdza się w połączeniu z dopasowanymi, czarnymi spodniami. Ten niewymuszony, minimalistyczny styl to zdecydowanie wizytówka blogerki.

rebellook_medicine (7a)

W drugiej stylizacji Rebel Look pokazuje się z całkiem innej strony. Ta lekka stylizacja, zaprezentowana na tle roślinności niczym z Krainy Siedmiu Jezior, to zdecydowanie ukłon w stronę lata i pogodnych dni, w których dominują jasne kolory. W zestawieniu lekkiej koszuli z krótkimi, białymi szortami nie potrzeba zbędnych dodatków. Są nimi jedynie białe szpilki Blink, które zawsze można ściągnąć, by z powrotem założyć je na wieczorne kolacje przy zachodzącym słońcu!

Zobacz więcej zdjęć na blogu Rebel Look:

> stylizacji z bluzą Cheap Monday

> stylizacji ze szpilkami Blink

Zobacz:

> szpilki marki Blink

> bluzy Cheap Monday

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear