Rebel Look w dwóch odsłonach

Barbara R. - 29/07/14

rebellglowne

Magda aka Rebel Look zaprezentowała ostatnio dwie stylizacje, charakterystyczne dla swojego indywidualnego stylu aczkolwiek w dość różniące się od siebie.

rl3

W pierwszej z nich niczym Szara Eminencja blogerka pokazuje rzeczy, które powinny być podstawą w każdej szafie. Są to szara bluza i czarne rurki, które tym razem grają główne role w całym outficie. Szara, lekko oversizowa bluza z kolekcji Cheap Monday świetnie sprawdza się w połączeniu z dopasowanymi, czarnymi spodniami. Ten niewymuszony, minimalistyczny styl to zdecydowanie wizytówka blogerki.

rebellook_medicine (7a)

W drugiej stylizacji Rebel Look pokazuje się z całkiem innej strony. Ta lekka stylizacja, zaprezentowana na tle roślinności niczym z Krainy Siedmiu Jezior, to zdecydowanie ukłon w stronę lata i pogodnych dni, w których dominują jasne kolory. W zestawieniu lekkiej koszuli z krótkimi, białymi szortami nie potrzeba zbędnych dodatków. Są nimi jedynie białe szpilki Blink, które zawsze można ściągnąć, by z powrotem założyć je na wieczorne kolacje przy zachodzącym słońcu!

Zobacz więcej zdjęć na blogu Rebel Look:

> stylizacji z bluzą Cheap Monday

> stylizacji ze szpilkami Blink

Zobacz:

> szpilki marki Blink

> bluzy Cheap Monday

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear