Rebel Look w jeansach idealnych

Barbara R. - 19/05/14

rebellook_answear_levis_zara_iki_siwiak (1)

Czy istnieją jeansy idealne? Rebel Look znalazła je na ANSWEAR.com. Do swojej prostej stylizacji dobrała jeansy marki Levi’s z linii Curve ID.

rebellook_answear_levis_zara_iki_siwiak (4)

Marka Levi’s na podstawie przeprowadzonych przez siebie badań wyodrębniła trzy najbardziej popularne sylwetki, charakterystyczne dla 80% populacji wszystkich kobiet. W wyniku tych badań powstała linia Curve ID, oparta na unikalnym sposobie dopasowania jeansów do figury. Dzięki temu kobiety na całym świecie mogą kupić spodnie dostosowane do trzech sylwetek: prostej, zaokrąglonej i pełnej. W zależności od jeansów, nacisk położony jest na inne aspekty: uwypuklenie pośladków, podkreślenie tali czy też rezygnację z marszczeń.

rebellook_answear_levis_zara_iki_siwiak (8)

Rebel Look zdecydowała się na model w fasonie skinny, uwypuklający talię i podkreślający krągłości.Jeansy Revel Low Demi Curve Skinny zostały wykonane z efektownie spranego, miękkiego denimu, który świetnie się układa.

> Zobacz wybór Rebel Look
> Dobierz jeasny do swojej sylwetki
> Więcej zdjęć na blogu Rebel Look

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear