Rebel Look z lat 70.

Barbara R. - 23/03/15

rebellook

Dopasowane dzwony, zamszowa kurtka i złote koła – czyli Rebel Look w stylizacji inspirowanej latami 70. Blogerka ostatecznie przekonała nas o wielkim come backu spodni z rozszerzanymi nogawkami.

Takiej stylizacji nie powstydziłyby się nawet bohaterki filmu „American Hustle”, którego akcja dzieje się na przełomie lat 70. i 80. Rebel Look w swoim ostatnim poście prezentuje czytelnikom własną interpretację stylu dominującego w latach 70. Wybiera więc śmiałe dzwony w białym kolorze z kolekcji Mango, które zachowawczo zestawia z czarnym golfem. Aby jednak nie wiało nudą, blogerka dodaje do tego lekko zamszową kurtkę Mango oraz buty świetnie korespondujące z okryciem wierzchnim. Do tego obowiązkowe duże koła w złotym kolorze i całość gotowa. Inspiracje latami 70. w tym sezonie – mile widziane!

mango123

> kurtka Mango

> spodnie Mango

> więcej zdjęć na blogu Rebell Look

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear