reebok myt

Reebok MYT – Twój styl należy do Ciebie

Justyna M. - 18/07/19

Podkreśl swoją nieprzewidywalną naturę wyrazistymi grafikami i nowoczesnymi fasonami. Twój styl przecież należy do Ciebie – poznaj kolekcję Reebok Meet You There!

Nowa kolekcja Reebok Meet You There to udane połączenie nowoczesności i wyrazistych designerskich grafik, które nadają modowy sznyt. Kolekcja podążą za ruchem kobiet – nadaje się na siłownię, do parku, na lunch z przyjaciółkami – wszędzie tam, gdzie chcesz podkreślić swój styl, a jednocześnie szukasz kompromisu między komfortem a nowymi trendami.

reebok myt

MYT to wyselekcjonowany wybór m. in. braletek, bluz, koszulek, szortów czy legginsów stworzony przez odważne, inspirujące kobiety. Uniwersalność i wielowymiarowość kolekcji pozwala na eksperymentowanie ze stylizacjami – umożliwia częstą zmianę looku, tak, by udało się stworzyć zestaw idealny.

Poznaj kolekcję Reebok >>>

myt kolekcja reebok reebok myt

myt reebok

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Sposoby na białe sneakersy >>>

Letnie wyprzedaże 2019 – zobacz, co musisz kupić! >>>

Modowe triki, dzięki którym podkreślisz swoje pośladki >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear