blik

Rób taniej zakupy z BLIKiem

Justyna M. - 15/01/20

Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Zapewne każdy, kto orientuje się w nowoczesnych technologiach lub jest fanem zakupów online, poznał już BLIK. Jest to polski system płatności mobilnych, dzięki któremu możesz za pomocą smartfona sprawnie opłacić m.in.  swoje zamówienie w sklepie internetowym. Wystarczy tylko, że Twój bank oferuje taką usługę, a Ty masz zainstalowaną odpowiednią bankową aplikację.

Specjalna promocja dla klientów answear.com

Płatności BLIKiem są szybkie, bezpieczne i wygodne, a Ty masz kontrolę nad każdym etapem transakcji. Dlatego od tego roku swoje zakupy na answear.com możesz opłacić korzystając właśnie z tego systemu płatności. Na start przygotowaliśmy też specjalną promocję: -20% na nowości oraz dodatkowe -10% na wybrane produkty.

Co musisz zrobić, aby zyskać rabat?

 1. Zrób zakupy za min. 200 zł
 2. Użyj kodu rabatowego: BLIK
 3. Jako sposób płatności wybierz BLIK, wygeneruj kod BLIK, przepisz go i zatwierdź transakcję w swoim telefonie.
 4. Gotowe! Teraz możesz się cieszyć tańszymi zakupami!

Promocja obowiązuje w dniach 9-31.01.2020 i dotyczy tylko wybranego asortymentu, który znajdziesz TUTAJ >>> KLIK

Więcej szczegółów naszej promocji na: https://blik.answear.com/

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Zimowe trendy premium >>>

Encyklopedia marek: Guess >>>

Z czym nosić golf w tym sezonie? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

 • wear & share

  Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

 • projekt packshot

  Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

 • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear