Rock Glam Princess prezentuje jesienny lookbook

Barbara R. - 14/10/15

Jesień to pora roku, w której zdecydowanie można poszaleć. Przynajmniej stylizacyjnie. Udowadnia to vlogerka Rock Glam Princess, które pokazuje trzy propozycje zestawów idealnych na tę porę roku. Pooglądajcie opublikowane na jej kanale video i zdecydujcie, który zestaw najbardziej pasuje do Waszego charakteru.

Zachęcamy Was również do obejrzenia innych filmików Rock Glam Princess. Znajdziecie w nich garść zakupowych nowinek, którymi Laura regularnie dzieli się ze swoimi fanami.

Oto one:

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear