Rock & Roll style

Barbara R. - 08/06/15

rock&roll

Rock & Roll nie umarł! A przynajmniej wielbiciele tego typu muzyki, jak również i charakterystycznego, pozornie niedbałego stylu ubierania, nie dają nam zapomnieć o przełomie lat 80/90, kiedy to stylizacje Bon Joviego czy członków grupy Guns N’ Roses kopiowały rzesze fanów na całym świcie.

Mocno postrzępione dżinsy, T-shirt z mrocznym nadrukiem lub ulubioną kapelą, a do tego kultowe tenisówki typu Converse, to zestaw obowiązkowy. Dodajemy do tego trochę współczesnych akcentów w postaci ciężkiego zegarka, bransoletki oraz okularów i rebeliancka stylizacja gotowa!

Get the Look:

> jeansy Guess Jeans

> zegarek Diesel

> bransoletka Diesel

> T-shirt Jack & Jones Vintage

> okulary Review

> tenisówki Converse

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear