Różowe czy metaliczne? Sandały i szpilki Gino Rossi na wiosnę

Barbara R. - 24/03/15

gr

Zastanawiasz się nad nowymi szpilkami na wiosnę? Gino Rossi ma kilka ciekawych propozycji: różowe szpilki, pastelowe peep toe, lustrzane czółenka, a może sandały na obcasie? To wszystko znajdziesz w ich ofercie na wiosnę.

Na nowy sezon, marka Gino Rossi proponuje swoim klientom szeroką gamę kolorystyczną oraz różnorodne fasony zarówno szpilek, jak i sandałów. Wszystko zgodne z trendami lansowanymi przez duże domy mody. Do wyboru mamy więc cieliste kolory, które wyglądają dobrze do sukienek, a także do jeansów, perłowe, lekko mieniące się odcienie, ale także mocne, przyciągające wzrok barwy. Hitem są metaliczne, srebrne szpilki z tzw. lustrzanym wykończeniem. Na co dzień świetnie sprawdzają się również czółenka w odcieniu intensywnego różu bądź czerwieni. Z koli na cieplejsze dni marka oferuje lakierowane sandały na obcasie. Dla każdego coś dobrego!

3

> czółenka peep toe Olivia

> szpilki Belen

2> czółenka Violett

> czółenka Verona

5> czółenka Violett

> czółenka Belen

1> czółenka Modena

> czółenka Savona

4

> szpilki Violett

> czółenka Adel

6

> sandały czarne

> sandały czerwone

> zobacz więcej produktów marki Gino Rossi

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear