ROZWIĄZANIE SIŁOWE – SPORTOWE ZESTAWY

Barbara R. - 06/03/15

silownia1

Koniec zimowego leniuchowania! Pora zrzucić nagromadzony w zimie tłuszczyk i zacząć ćwiczyć. Zaopatrz się więc w najpotrzebniejsze produkty i siłowo rozwiąż problem ze zbędnymi kilogramami po grzanym winie i  słodkościach!

Luźne, dresowe spodnie to must-have, który zatuszuje dodatkowe kilogramy. Do tego bluza na rozsuwanie i outfit gotowy. Te panie, które mogą się już pochwalić wyrzeźbioną figurą, powinny pomyśleć o krótkim, sportowym crop topie, który świetnie wyeksponuje płaski brzuch. Tego typu rzeczy dobrze prezentują się zarówno do luźnych spodni typu simbadki, tworząc streetowy look, jak i do dopasowanych legginsów. Sama wybierz jaki zestaw bardziej do Ciebie pasuje. Ciekawą propozycją na siłownię są też sportowe kombinezony, ozdobione ciekawym deseniem. Dobrane do szpilek, sprawdzą się też w lifestylowym zestawieniu.

Najważniejszą rzeczą są jednak odpowiednie buty sportowe. Warto zwrócić uwagę, że niektóre marki dopasowują poszczególne modele do dyscypliny sportów, więc można wybrać taki model, który sprawdzi się np. przy bieganiu bądź też graniu w tenisa. Pamiętaj też, że większość firm sportowych rozróżnia stopy biegacza na pronujące, supinujące bądź neutralne. Sprawdź jaką stopę posiadasz i dobierz model dla siebie.

Powodzenia w spalaniu kalorii!

1> sp0dnie adidas Performance

2> kombinezon adidas Performance

4> spodnie Guess Jeans

5> top Mango

6> top Mango

7> legginsy Mango

8> crop top Nike

9> legginsy Only Play

10> bluza Roxy

3> spodnie Femi Pleasure

11> buty adidas Performance

12> buty Guess Jeans

13> buty Nike Sportswear

14> buty Skechers

15> buty Vagabond

> zobacz więcej sportowych produktów

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear