Rysunkowy Dzień Dziecka

Barbara R. - 30/05/14

ddziecka2

W każdym z nas drzemie duże dziecko. Przynajmniej ANSWEAR.com wychodzi z takiego założenia i z okazji tak wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Dziecka, oferuje swoim klientom produkty z zabawnymi, komiksowymi nadrukami.

ddziecka1

Nie tylko w ten jeden dzień w roku warto założyć rzeczy, które nie będą do końca poważne. Czasem warto „wrzucić na luz” i zainwestować w produkty, które sprawią, że przez cały będziemy w świetnym humorze, a przy okazji poprawimy go innym.

ddziecka3 kopia

Jeden element naszego stroju, taki jak skarpetki, mucha czy T-shirt może przełamać nudną, stonowaną całość. ANSWEAR.com przygotował sporo produktów, które przypomną naszym klientom czasy dzieciństwa, kolorowych printów i ulubionych kreskówek.

> Odkryj w sobie dziecko z oryginalnymi printami z ANSWEAR.com

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear