Scotch & Soda i Maison Scotch – nowe marki na ANSWEAR.com!

Joanna B. - ANSWEAR.com - 13/03/12

Na ANSWAER.com pojawiły się dwie kultowe marki prosto z Amsterdamu: męska Scotch & Soda oraz jej młodsza siostra skierowana do kobiet: Maison Scotch.

Scotch & Soda to dowód miłości do ubrań i niekończąca się przyjemność z ich noszenia. Oprócz linii męskiej i damskiej marka posiada także dwie linie dziecięce, linię denimową – Amsterdam Blauw oraz produkuje własne perfumy Barfly.

Obecnie ubrania Scotch & Soda można kupić w 30 butikach marki na całym świecie oraz w 7000 punktach sprzedaży. Do tego grona wraz z kolekcją wiosna/lato 2012 dołącza ANSWEAR.com!


SCOTCH & SODA

Maszyna do szycia widniejąca w logo firmy podkreśla nacisk na jakość materiałów, dbałość o wykończenia oraz unikalne detale. Misją marki jest tworzenie ubrań, które można pokochać i nosić z przyjemnością nie tylko przez jeden sezon.

W kolekcjach Scotch & Soda zawsze wyraźnie pobrzmiewają echa klasyki i stylu vintage, wzbogacone jednak o współczesne elementy i inspiracje z całego świata. To old school w najlepszym wydaniu.

Zobacz kolekcję Scotch & Soda na ANSWEAR.com >>

Scotch & Soda

MAISON SCOTCH

Podobnie jak w przypadku linii męskiej, tym, co charakteryzuje Maison Scotch, jest wysoka jakość i niesłychana dbałość o detale. Kolekcje przypominają swoim charakterem dziennik z podróży – widać w nich inspiracje zaczerpnięte z różnych zakątków świata. Te ubrania warto mieć w szafie niezależnie od trendów. To uniwersalne „pewniaki”, które nigdy nie wychodzą z mody.

Zobacz kolekcję Maison Scotch na ANSWEAR.com >>

Maison Scotch

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear