Scotch & Soda i Maison Scotch na jesień-zima 2014/15!

Barbara R. - 13/11/14

extra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW-TOGHETER-copyNowe kolekcje od Scotch & Soda oraz młodszej, siostrzanej marki Maison Scotch już dostępne na ANSWEAR.com! Ciepłe dzianiny, oryginalne wzory i wysokiej jakości jeans – to tylko namiastka tego co oferuje holenderska marka. Widzicie już coś dla siebie?

Nowa kampania holenderskich brandów jak zwykle cieszy oczy pięknymi, klimatycznymi fotografiami.  Jednak jeszcze bardziej cieszą rzeczy, w które ubrani są modele. Zarówno panie, jak i panowie powinni czuć się usatysfakcjonowani, bo i tym razem projektanci nie zawiedli!

extra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW2-copyextra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW4-copyextra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW10-copyextra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW5-copyextra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW-TOGHETER-4-copyextra-FW14-CAMPAIGN-A1-LOGO-AMSTERDAMS-BLAUW-TOGHETER-2-copy> zobacz nową kolekcję Maison Scotch

> zobacz nową kolekcję Scotch & Soda

 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear