Scotch & Soda na jesień/zimę 2012/13

Joanna B. - ANSWEAR.com - 30/08/12

Jesienny mężczyzna według marki Scotch & Soda? Nowoczesny dżentelmen z duszą buntownika. W sezonie jesień/zima 2012/13 marka w charakterystyczny dla siebie sposób wykorzystuje inspiracje z całego świata: Tokio, Nowego Jorku, Londynu, Paryża oraz oczywiście Amsterdamu, tworząc unikalną, eklektyczną kolekcję.

W kolekcji znajdziemy ubrania w miejskim stylu casual, elementy z rockowym pazurem oraz modne motywy militarne. Jak zwykle duży nacisk położony został na jakość materiałów: miękkie koszule i spodnie, ciepłe swetry z przytulnych dzianin, a do ochrony przed chłodem – parki i pikowane kamizelki. Mężczyzna Scotch & Soda nie boi się wyróżniać, stąd w kolekcji mocne kolory oraz przyciągające uwagę muszki, które nadają każdemu zestawowi niepowtarzalnego charakteru.

Zobacz kolekcję Scotch & Soda na answear.com >>

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear