Scotch & Soda/Maison Scotch – co na chłodniejsze dni?

Barbara R. - 18/11/14

full_img_322327

Niedawno pisaliśmy o nowej kampanii Scotch & Soda oraz Maison Scotch. Tym razem wybraliśmy dla Was te rzeczy, na które warto zwrócić uwagę. Znajdziecie coś dla siebie?

full_img_322325

full_img_360757

full_img_334436 Marka Maison Scotch postawiła klasykę w najlepszym wydaniu. W tej kolekcji króluje jeans, który panie powinny śmiało ze sobą łączyć. Takie jeansowe total looki sprawdzają się zwłaszcza wtedy, kiedy chcemy wyglądać stylowo, a jednocześnie nie bardzo chce nam się kombinować ze stylizacją. Marka stawia również na ciepłe, puszyste swetry i kardigany, w których możemy spokojnie popijać herbatę.  Projektanci nie zapominają także o dodatkach. Karmelowe kapelusze, ekologiczne torby oraz ciekawa biżuteria – to wszystko znajdziecie w kolekcji na jesień/zimę 2014/2015.

full_img_361730

full_img_361759

Scotch & Soda również postarał się o to, aby panowie w zimie nie marzli. Dlatego też przygotował dla nich cała gamę bluz z ciekawymi wzorami, które wyróżniają się swoim designem. W asortymencie marki znalazły się też melanżowe kardigany oraz puchowe kurtki w interesującej kolorystyce.  Przekonuje was coś?

> zobacz nową kolekcję Maison Scotch

> zobacz nową kolekcję Scotch & Soda

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear