POZNAJ KOLORY ROKU 2016 – SERENITY I ROSE QUARTZ!

Barbara R. - 18/12/15

RoseQuartzSerenity2016

Marsala oddaje koronę koloru roku i to nie jednej barwie, ale po raz pierwszy, aż dwóm! Przypomnijcie sobie kolory lekko zachmurzonego nieba w letni poranek – to one, według Pantone, będą rządzić w 2016 roku!

Czy ubrania w odcieniach Rose Quartz i Serenity znajdą się również w Waszych szafach?

Na stronie Pantone można przeczytać, że róż Rose Quartznadaje łagodny ton, daje odczucie spokoju„, z kolei błękit Serenity jest jak kolor „sklepienia nieba, przynosząc uczucie wytchnienia nawet w tych burzliwych czasach„. Obydwa kolory mają więc przede wszystkim sprawić byśmy się odprężyli, zapomnieli o troskach dnia codziennego i ze spokojem kontemplowali otaczającą nas rzeczywistość.

Barwy wybrane przez Instytut Pantone wydają się dość kobiece, eksperci od dobierania kolorów zapewniają jednak, że są one odpowiednie zarówno do damskich, jak i męskich zestawów. I chociaż wydają się one dość lukrowe, świetnie wyglądają zarówno w połączeniu ze sobą jak i jako baza do stylizacji z innymi kolorami.

Rose Quartz i Serenity to zdecydowanie kolory dla odważnych, pewnych sobie osób, które czują modę i na bieżąco śledzą modowe trendy.

quartz rose> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

serenity> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Serenity RoseQuartz> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Rose Serenity> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

page> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Serenity Quartz Rose> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Akcje specjalne

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear