POZNAJ KOLORY ROKU 2016 – SERENITY I ROSE QUARTZ!

Barbara R.
|
18 grudnia 2015
|
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min
Przeczytasz w 2 min

RoseQuartzSerenity2016
Marsala oddaje koronę koloru roku i to nie jednej barwie, ale po raz pierwszy, aż dwóm! Przypomnijcie sobie kolory lekko zachmurzonego nieba w letni poranek – to one, według Pantone, będą rządzić w 2016 roku!
Czy ubrania w odcieniach Rose Quartz i Serenity znajdą się również w Waszych szafach?

Na stronie Pantone można przeczytać, że róż Rose Quartznadaje łagodny ton, daje odczucie spokoju“, z kolei błękit Serenity jest jak kolor “sklepienia nieba, przynosząc uczucie wytchnienia nawet w tych burzliwych czasach“. Obydwa kolory mają więc przede wszystkim sprawić byśmy się odprężyli, zapomnieli o troskach dnia codziennego i ze spokojem kontemplowali otaczającą nas rzeczywistość.
Barwy wybrane przez Instytut Pantone wydają się dość kobiece, eksperci od dobierania kolorów zapewniają jednak, że są one odpowiednie zarówno do damskich, jak i męskich zestawów. I chociaż wydają się one dość lukrowe, świetnie wyglądają zarówno w połączeniu ze sobą jak i jako baza do stylizacji z innymi kolorami.
Rose Quartz i Serenity to zdecydowanie kolory dla odważnych, pewnych sobie osób, które czują modę i na bieżąco śledzą modowe trendy.

quartz rose> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

serenity> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Serenity RoseQuartz> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Rose Serenity> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

page> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz

Serenity Quartz Rose> zobacz produkty w kolorze Serenity i Rose Quartz