Z głową w chmurach…

Answear Blog
|
03 marca 2011
|
Przeczytasz w < 1 min
Przeczytasz w < 1 min

Z głową w chmurach...Marzycielki kojarzą się zwykle ze stylem, w ramach którego surferka spotyka hipiskę… Boho, bo o nim mowa to obszerne kroje, delikatne tkaniny, kwieciste wzory, pastelowe kolory, miękkie dzianiny. Eklektyczne połączenia, które na pierwszy rzut oka zdają się być przypadkowe. Fryzura “prosto z łóżka”, delikatny make – up i jesteś gotowa, żeby marzyć.

Ale co jeśli zamiast bujać w obłokach chcesz zdobywać przestworza? Śmiało przebierasz w modowych propozycjach dla mężczyzn? Wojskowy styl, to nie bojówki, ale militarny żakiet. Zamiast kozaków nosisz oficerki. Kobiece nakrycia głowy dawno zastąpił zawadiacki kaszkiet albo futrzana czapa uszatka, a pagony na rękawach sugerują, że jesteś generałem stylu. Męski styl może być 100-procentowo kobiecy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by prostą koszulę przybliżyć do talii sprytnie zamotanym paskiem. Przełamać stonowane barwy śmiałymi dodatkami. Klasyczny męski strój uzupełnić miękkim szalem.

Możesz chodzić z głową w chmurach, ale jeśli chodzi o styl stąpaj twardo po ziemi! A jeśli już chcesz sięgnąć chmur – czasem wystarczy ubrać wysokie obcasy!

» Sprawdź produkty wykorzystane w sesji!