SOTE – nowa linia torebek GOSHICO

Joanna K. - ANSWEAR.com - 02/02/14

„Nie umiem zaprojektować prostej torebki! Uniseksowe, bezkształtne worki nigdy nie wyjdą spod mojego ołówka. Torebki, które projektuję, to hołd kobiecości. Hołd unikatowy i twórczy – nie „w stylu” Birkin czy Celine. W stylu GOSHICO. A jest to styl światowy – zarówno jeśli chodzi o projekty, jak i wykonanie. Gwarantuję” – Małgorzata Kotlonek

Sote, to trzecia (obok etno i id) linia torebek marki GOSHICO. Linia oszczędna w zdobieniach, ale kipiąca kobiecością w każdym elemencie! Rubensowskie krągłości kuferków. Łagodne linie lamówkowanych detali. Ukryte w wykończeniach, subtelne nawiązania do charakterystycznego kwiatka, będącego autorskim projektem i wizytówką GOSHICO. A w końcu biżuteryjne okucia i srebrne dodatki, które mogą zostać spersonalizowane na życzenie klientki…

Siła torebek GOSHICO sote tkwi w prostocie, która nie jest jednak nudna i sztampowa. Dzięki łączeniu zróżnicowanych materiałów i faktur (surowy, gładki filc; miękkie, pikowane w niestandardowy sposób materiały; szlachetna skóra, w pięknych wybarwieniach), modele są dynamiczne i same w sobie stanowią nieograniczone źródło inspiracji do tworzenia nawet najbardziej zróżnicowanych zestawów stylizacyjnych.

Projekty z linii sote dopełniają dotychczasową ofertę marki GOSHICO. Obok modeli o bogatych, haftowanych zdobieniach oraz hi-endowych torebek skórzanych, Małgorzata Kotlonek tworzy ofertę dla klientek nieco bardziej zachowawczych. Jak wszystkie produkty firmy, propozycje z linii sote szyte są ręcznie, a wewnętrzne wykończenia, to nie tylko niespotykany nigdzie indziej (dosłownie) przykład najwyższej jakości rzemiosła, ale także wyraz szacunku dla kobiet, które pragną piękna i trwałości.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear