sport is the answear 2019

Sport Is The ANSWEAR

Justyna M. - 14/03/19

Pokaż nam, jak Ty czujesz sport! Weź udział w akcji Sport Is The ANSWEAR, zadbaj o swoją kondycję i zdrowie, a przy okazji wygraj atrakcyjne nagrody.

Przyszła wiosna, więc od razu czujemy siłę do podjęcia nowych wyzwań, zwłaszcza sportowych. W końcu, trzeba popracować nad swoją formą po zimowym marazmie! Zrobisz to razem z nami? Pokaż nam jak ćwiczysz, jak dbasz o swoje ciało, zdrowie i kondycję, w czym jesteś najlepsza lub najlepszy! Właśnie rusza kolejna edycja Sport Is The ANSWEAR, czyli akcji promującej sport, zdrowy tryb życia i odzież sportową. Tym razem wystartowaliśmy aż w 7 krajach!

 Dołącz do akcji >>>

sport is the answear

Chcesz dołączyć do konkursu? To bardzo proste! Wystarczy, że wrzucisz na Instagram zdjęcie z hashtagami: #sportistheanswearPL  oraz z hashtagiem kategorii, w której chcesz ubiegać się o nagrodę. Pokaż na nim, jak podejmujesz sportowe wyzwania, jak dbasz o swoją formę oraz czym dla Ciebie jest sport. Pochwal się swoją ulubioną dyscypliną, strojem, w którym ćwiczysz lub sportowym sprzętem. Kreatywność i oryginalność mile widziana!

zasady sport is the answear

Czekają na Ciebie sportowe nagrody, o których marzysz! Do wygrania są zestawy sportowych ubrań od marek:
–  Reebok (#fitness)
–  Adidas (#lifestyle)
–  Under Armour (#training)
–  Columbia (#outdoor) (tutaj również rejestracja wraz z zakwaterowaniem na bieg Łemkowyna Ultra Trail)

sport is the answear nagrody

Dodatkowo nasza komisja konkursowa wybierze zdjęcie, które otrzyma nagrodę specjalną – zestaw kosmetyków Clinique linii Clinique Fit.

Sport Is The ANSWEAR

Biorąc udział w akcji #SportIsTheAnswear nikt nie jest przegranym – każdy uczestnik otrzyma zniżkę na  asortyment answear.com.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 23.04.2019.

To co? Gotowi? Do biegu… START!

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Takiej kolekcji jeszcze nie było! Gigi Hadid x Reebok >>>

Trend alert: Urban Running >>>

3 modowe powody, dla których zapragniesz uprawiać sport >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear