Steve Madden – nowa marka w ANSWEAR.com!

Izabela C. - 28/03/17

Steve Madden to marka, która jest uosobieniem amerykańskiego stylu! Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj nasz artykuł!

Początki nie były łatwe. Steve Madden stworzył swoją markę od podstaw w 1990 roku w Nowym Jorku. Nie miał wielkiego nakładu finansowego, ale miał niesamowity talent, który przełożył się na nowatorskie i zaskakujące projekty, które szybko podbiły serca nowojorczyków, a potem całego świata.

Madden wyraźnie inspiruje się w swoich projektach rock and rollowym i glam rockowym klimatem. Łączy go z miejskim klimatem i mnóstwem seksapilu! Buty marki zawsze budzą emocje – są idealne dla kobiet, które uwielbiają zwracać na siebie uwagę i wyznaczać nowe trendy.

Steve Madden pracował z wieloma gwiazdami show biznesu. Są wśród nich takie sławy, jak Lady Gaga, Katy Perry, Ellie Goulding czy Paloma Faith.

Sprawdź buty marki Steve Madden w ANSWEAR.com>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Zobaczcie nową kampanię marki Kiss My Dress>>

Make love not walls – rewolucyjna kampania marki Diesel>>

6 rodzajów sneakersów, które będą rządzić w tym sezonie>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear