Stój świetnie z czasem dzięki zegarkom DKNY

Barbara R. - 21/11/14

zegarkityt_edytowany2 Jak tam stoicie z czasem? Bo my w ANSWEAR.com bardzo dobrze! A to wszystko dzięki nowej marce DKNY, która oferuje szeroki wybór luksusowych, ciekawie zaprojektowanych zegarków.

full_img_353763full_img_355428full_img_355472

Marka DKNY z Nowym Jorku, istnieje już od 1988 roku. Projektanci za cel postawili sobie połączenie komfortu z luksusem. I wyszło im to wyśmienicie! Zegarki tworzone przez zespół DKNY cechują się najwyższą jakością, stylistyką zgodną z trendami a jednocześnie charakterystyczną tylko dla nich.

full_img_355499full_img_355501zegarki

Kolekcje tejże marki są znane na całym świecie i zdobyły uznanie w najznamienitszych jego zakątkach. Cenione są zarówno przez projektantów, artystów, jak  i ludzi sukcesu, mających świadomość tego co chcą nosić i jak chcą wyglądać.

> Zobacz zegarki DKNY

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear