Stripes Vibes – backstage kolekcji

Anna Szwec - 11/04/18

Zobacz, co działo się za kulisami sesji zdjęciowej dla najnowszej kolekcji marki własnej Answear – Stripes Vibes!

Premiera kolekcji już 18 kwietnia – nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami efektami naszej sesji wizerunkowej, dlatego już dziś uchylamy rąbka tajemnicy i mamy dla Was materiały prosto zza kulis!

Kolekcja Stripes Vibes to idealne połączenie odważnych asymetrii i niepowtarzalnych wzorów, które z łatwością wprowadzą Cię w słoneczny klimat lata. Motywem przewodnim są paski – niekwestionowany hit tegorocznego sezonu. Oprócz tego w kolekcji znajdziemy soczyste kolory, hafty i kwiaty, które świetnie dopełnią każdy wakacyjny look.

Zobaczcie, jak wyglądała praca nad kampanią i czego możecie się spodziewać w kolekcji Stripes Vibes!

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Trend Alert: Paski>>

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne do kształtu twarzy?>>

Get The Look: Olivia Palermo>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear