Stylizacje na wesele

Sezon ślubów i wesel rozpoczęty! A to oznacza jedno: my, kobiety, znowu stajemy przed dylematem: w co się ubrać? Aby pomóc Wam w wyborze przygotowaliśmy sesję z propozycjami weselnych stylizacji. Możecie śmiało podesłać link również swoim facetom – dla nich też mamy kilka ciekawych propozycji!

Na temat damskich strojów na wesel istnieje wiele stereotypów i przesądów. Na forach internetowych roi się od kłótni na temat tego, w co wypada, a czego absolutnie nie należy zakładać na tę okazję. Popularna jest opinia, że nie należy wybierać sukienek w kolorze białym ani kremowym, ponieważ są one konkurencją dla sukni panny młodej. Czerwień też zdaniem wielu osób jest niestosowna, bo zbytnio rzuca się w oczy i przyciąga wzrok, a tego dnia jedyną gwiazdą powinna być panna młoda. Czerń to również zły pomysł, bo to kolor żałoby i może przynieść pecha. I tak dalej, i tak dalej…

Nie dajmy się jednak zwariować. Oczywiście, doskonale sprawdzą się sukienki w kolorach pastelowych oraz wzory kwiatowe, jednak nie ma sensu dyskryminować jakiegokolwiek koloru, ponieważ wszystko zależy od kroju sukienki, dodatków i tego, jak wygląda całość. Strój na wesele powinien być przede wszystkim stylowy i elegancki, bo okazja jest niewątpliwie wyjątkowa. Warto jednak też pomyśleć o wygodzie. Jeśli idziemy tylko na ślub, możemy wybrać sukienkę o ołówkowym kroju, jednak do tańca na pewno wygodniejsza będzie sukienka z rozkloszowanym dołem – o kroju tuniki, baby-doll lub w stylu lat 50. Pamiętajmy też o dodatkach takich jak elegancka kopertówka, szpilki i odpowiednia biżuteria. To one nadają charakteru całości.

Linki do poszczególnych produktów znajdziecie tutaj: http://answear.com/trendy/slub-t.html