Stylowe zakupy w ANSWEAR.com!

Izabela C. - 07/10/16

stylowe zakupy

Nowy sezon to czas na nowe ubrania! Skorzystaj z wyjątkowej akcji „Stylowe zakupy” w ANSWEAR.com i znajdź coś dla siebie spośród tysięcy produktów przecenionych o nawet 20%!

Jesienią warto zaopatrzyć się we wszystko to, co pomoże Ci przetrwać chłodniejsze temperatury! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Was w promocji Stylowe Zakupy!

Płaszcze i kurtki

Kiedy temperatura spada i pogoda przestaje nam sprzyjać, czas na wybór ciepłej kurtki lub płaszcza! W zależności od tego, jaki jest Twój styl i potrzeby, możesz wybierać spośród różnych modeli: praktyczne parki, eleganckie płaszcze, stylowe bomberki czy rockowe skórzane kurtki. Każda z nich znajdzie swoje miejsce w Twojej szafie i będzie uzupełnieniem wielu stylizacji!

Zobacz kurtki i płaszcze objęte promocją>> 

kurtki-skorzane

 1. Tommy Hilfiger 2. Mango 3. Silvian Heach

bomberki

 1. Vila 2. Medicine 3. Missguided

plaszcz

 1. Silvian Heach 2. Review 3. Mango

parki

 1. Femi Pleasure 2. Medicine 3. FemeStage

Buty

Dobre buty to podstawa! Jesienią i zimą musisz mieć w swojej szafie przynajmniej kozaki i botki, które nie tylko są bardzo stylowe – będą też chronić Cię przed zimnem. Chociaż dodatkowa para sneakersów nigdy nie zaszkodzi – zanim spadnie śnieg, możesz bez obaw włączać je do swoich codziennych stylizacji!

Zobacz buty objęte promocją>>

wysokie-kozaki

 1. Big Star 2. Gino Rossi 3. Blink

kozaki

 1. Carinii 2. Caprice 3. Tommy Hilfiger

botki

 1. Gino Rossi 2. Big Star 3. Tommy Hilfiger

sneakersy

 1. New Balance 2. Carinii 3. Adidas

To tylko część produktów, które możesz kupić w ramach promocji Stylowe Zakupy! Śpiesz się – akcja trwa tylko do 11.10.2016!

Zobacz więcej artykułów w ANSWEAR.com:

Jak wyglądać szykownie, gdy pada deszcz? Zobacz 4 stylizacje>>

Jak dobierać kolory, by stworzyć spójną garderobę? Sprawdź 4 sposoby>>

4 rodzaje butów, które powinnaś mieć w tym sezonie>>

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear