Stylowy samuraj

Barbara R. - 28/07/15

hi-im-jack

Inspiracja samurajem czy raczej wikingiem? Mowa oczywiście o nowej fryzurze Jacka z Hi, I’m Jack. Bloger z modnym w tym sezonie uczesaniem – z wygolonymi bokami i dłuższym środkiem, zaprezentował casualową stylizację, cechującą się przede wszystkim wygodą i komfortem. Coś na nieco chłodniejsze dni, kiedy do szortów wystarczy narzucić lekką bluzę, by czuć się i wyglądać dobrze.

Niezbędne akcesoria to przede wszystkim okulary przeciwsłoneczne oraz lekkie buty na wsuwanie, np. espadryle, które pozwolą stopie swobodnie oddychać.

Letnie stylizacje powinny być przede wszystkim komfortowe. Jacek Ogrodowczyk doskonale zna tę zasadę i, jak widać, stosuje ją w praktyce. Jego outfit jest zestawieniem stonowanych kolorów, które idealnie ze sobą współgrają. Mamy więc klasyczną, szarą bluzę, piaskowe szorty oraz granatowe espadryle Pepe Jeans z białymi i czerwonymi detalami. Te niewielkie elementy korespondują z dyskretnym logo na bluzie oraz bransoletką , również w odcieniach czerwieni. Całość dopełniają stylowe okulary przeciwsłoneczne.

Taką stylizację pewnie nie wybrałby ani samuraj, ani wiking, ale współcześni mężczyźni powinni być usatysfakcjonowani.

 

jacek-ogrodowczykwięcej zdjęć na blogu Hi I’m Jack

jacek-ogrodowczyk-jack-joneswięcej zdjęć na blogu Hi I’m Jack

jack-and-jones-pepe-jeans> espadryle Pepe Jeans

> okulary Jack & Jones

>> więcej zdjęć na blogu Hi I’m Jack

Akcje specjalne

answear.LAB

#WeAreTheAnswear