Świętujesz Dzień Kobiet? Sprawdź nasze propozycje modnych upominków!

Anna Szwec - 05/03/18

Szukasz odpowiedniego prezentu na Dzień Kobiet? Poznaj nasze propozycje i odbierz prezent od Answear.com!

I’m a woman, what’s your superpower„? ;) 8 marca obchodzimy Dzień Kobiet – jest to doskonały pretekst, aby pokazać wszystkim Paniom, że są wyjątkowe. Miły upominek dla siostry, mamy, dziewczyny czy koleżanki na pewno wywoła uśmiech na jej twarzy i będzie świetnym dodatkiem do klasycznych goździków czy tulipanów.

W myśl sloganu Girl Power nie musicie też czekać aż zostaniecie obdarowane – możecie też same trochę się rozpieścić i sprawić sobie prezent. 

Sprawdźcie nasze pomysły na modny upominek, który ucieszy każdą kobietę:

 

1.Brelok, Medicine 2. Brelok, Medicine 3. Świeca zapachowa, Medicine

   

1.Kolczyki, Medicine 2. Kolczyki, Mango 3. Kolczyki, Mango

  

1.Kosmetyczka, Mango 2. Kosmetyczka, Mango 3. Kosmetyczka, Guess Jeans

   

1.Brelok, Gino Rossi 2. Opaska, Mango 3. Portfel, Medicine

Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy też dla Was prezent od Answear:

Dzień Kobiet: 50zł w prezencie! Sprawdź >>

 

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

8 zasad stylowej paryżanki>>

Sekrety stylu skandynawskiego>>

Jak optycznie wydłużyć nogi? Poznaj nasze triki!>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Akcje specjalne

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

  • maseczki dla szpitali

    Rozprzestrzeniająca się pandemia koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19 postawiła w stan gotowości polską służbę zdrowia, która zmaga się z niedoborem środków ochronnych, nie tylko na oddziałach zakaźnych. Dlatego wraz z marką MEDICINE Everyday Therapy postanowiliśmy uszyć i przekazać do krakowskich szpitali 20 tysięcy jednorazowych maseczek sanitarnych. Poznaj szczegóły naszej niezwykłej akcji!

  • blik

    Lubisz szybko i wygodnie płacić za swoje zakupy? Na answear.com wprowadziliśmy nowy rodzaj sposobu płatności – BLIK oraz specjalną promocję dla naszych fanów. Sprawdź szczegóły!

Video

#WeAreTheAnswear