sztywniutko hbo

SZTYWNIUTKO by HBO – jedyna oryginalna kolekcja inspirowana serialem „Ślepnąc od świateł” wyłącznie na answear.com!

Justyna M. - 28/01/19

Jesteś fanem najnowszej produkcji HBO „Ślepnąc od świateł”? Pokaż to! Oryginalną kolekcję bluz i T-shirtów SZTYWNIUTKO znajdziesz teraz tylko na answear.com!

Próżno szukać rankingów najlepszych seriali minionego roku, w których nie pojawiłby się tytuł „Ślepnąc od świateł”. Produkcja HBO Polska w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego, będąca adaptacją bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka, szybko stała się hitem. Serial opowiada o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, który staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i mierzy się z prawdą o sobie.

sztywniutko ślepnąc od świateł

Ogromny sukces „Ślepnąc od świateł” to zasługa nie tylko świetnego scenariusza, reżyserii i muzyki, ale również doborowej obsady (Jan Frycz, Robert Więckiewicz, Janusz Chabior, Cezary Pazura) i wykreowanych przez aktorów wyrazistych bohaterów. Jednym z nich jest Piorun – raper i gwiazda rodzimej sceny hip-hopowej (w tej roli wystąpił sam reżyser serialu). Wszyscy fani produkcji na pewno skojarzą ubrania z ulubionym powiedzeniem Pioruna – „sztywniutko”, które znajduje odzwierciedlenie chociażby w jego dwóch singlach i stworzonych do nich teledyskach.

Chcesz nosić te ciuchy? Mogą być Twoje – na answear.com znajdziesz jedyną, limitowaną kolekcję ubrań SZTYWNIUTKO, którą tak dobrze znasz z serialu. Świetnej jakości bawełna, minimalistyczny design i unisexowy fason – spraw sobie niespodziankę i pokaż, że „jest sztywniutko”. Wybierając ubrania z tej kolekcji, stajesz po dobrej stronie mocy – HBO cały zysk ze sprzedaży przeznacza na wsparcie MONARu.

Kup ciuchy SZTYWNIUTKO >>>

Przeczytaj więcej artykułów na ANSWEAR.com:

Jakie płaszcze wydłużą Twoją sylwetkę? >>>

Hity zimowych wyprzedaży – musisz je mieć! >>>

Jakie kolory pasują do Ciebie? >>>

Nie znalazłaś tego, czego szukałaś? Napisz do nas na doradca@answear.com i skorzystaj z darmowych porad stylisty, który pomoże Ci w doborze produktów.

 

Akcje specjalne

  • wear & share

    Nie wyrzucaj – oddaj i zrób coś dobrego dla swojej plenety! Jako pierwsi w Polsce ruszamy z akcją odbioru używanej odzieży przez kuriera, zupełnie za darmo! Projekt Wear&Share umożliwi każdej chętnej osobie przekazanie odzieży i tekstyliów do recyklingu bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, wesprzesz.Fundację Aris Futuro  i jej projekt „ Czas na Las”.

  • projekt packshot

    Jak można kreatywnie pokazać biżuterię? Teraz masz okazję się o tym przekonać (a może i spróbować swoich sił) – właśnie rusza 3. edycja Projektu Packshot. Weź udział w kultowym konkursie!

  • W dobie koronawirusa oczy wszystkich zwrócone sa na największego z przeciwników, który próbuje podciąć nam skrzydła. Tak jak i inne firmy, również nasza firma stanęła do tej nierównej walki, w której wspierali nas nasi klienci. Jednakże, oprócz działań związanych z Covid -19, nieustannie prowadzimy inne projekty, które zapoczątkowaliśmy w latach poprzednich związane z próbą pomocy tym, którzy nieraz nie mają dostatecznie dużo siły, by o nią poprosić.

answear.LAB KRÓL

#WeAreTheAnswear