TAK TO SIĘ ROBI! PATRICIA KAZADI for ANSWEAR!

3

To była duża przyjemność, ale też ciężka praca, podczas której walczyłam do końca o każdy detal kolekcji – wspomina Patricia Kazadi. Zobacz kulisy projektu, do którego zaprosiliśmy popularną piosenkarkę i gwiazdę telewizji!

2

4

Dziesiątki szkiców, niekończące się dyskusje, trudne wybory, wreszcie prototypy modeli, a potem poprawki, kolejne poprawki i jeszcze poprawki poprawek. Tak w skrócie można opisać prace nad limitowaną kolekcją Patricii Kazadi dla ANSWEAR.com.

Pomysł, by zaprosić Patricię do tego projektu, powstał podczas wspólnego nagrywania filmów, w których Patricia dzieliła się z Wami poradami z dziedziny mody. Doskonałe wyczucie stylu Patricii sprawiło, że długie rozmowy o jej modowych fascynacjach oraz sposobach komponowania własnych zestawów niespostrzeżenie przerodziły się w rozmowy na temat kolekcji.

6

7

Temperament Patricii oraz jej świeże podejście do mody przełożyły się nie tylko na same ubrania, ale także na niesamowitą atmosferę, jaka panowała w studiu projektowym. Procesowi powstawania kolekcji przyglądał się jeden z najlepszych polskich fotografów, Robert Wolański, który z niezwykłą precyzją wyłapywał wszystkie piękne i trudne chwile pracy nad projektami.

8

9

Efekt końcowy możecie zobaczyć na stronie :

 http://answear.com/patriciakazadi